ПРЕС-КЛУБ "НЖ"

 
Наша адреса:
44300 м.Любомль
вул. 1 Травня, 18
тел.: (03377)
2-41-31, 2-41-75
e-mail: lb.gazeta@gmail.com
Наші банківські реквізити:
ПОГОДА
Кнопка сайту

Ми будемо вдячні Вам, якщо ви розмістите нашу кнопку на Вашому сайті


МИ - УКРАЇНЦІ

«НАША МИКОЛАЇВНА — ЛІДЕР З ДИТИНСТВА»

Понад три роки тому Машівську сільську раду очолила Наталія Сахарук,  яка  до того майже тридцять років працювала у місцевому дитячому садку, спочатку вихователькою, а потім — завідуючою. До слова, дитячий дошкільний заклад, завдяки її турботі красивішав, насправді ставав для діток «другою домою».
їЯкщо  ж людина яскраво проявляє серед своїх односельчан найкращі якості, як чесність, людяність, щирість, доброту, відповідальність, принциповість, це ж, звичайно, не залишається неоціненим. Тому, восени 2015-го, коли попередня сільська головиха Тетяна Марченко після 13 років на цій посаді вирішила більше не балотуватися, було запропоновано цей «пост», як найавторитетнішій в селі, саме  Наталії Сахарук. І 75 відсотків односельчан висловили їй свою довіру! Тоді ж Наталія Миколаївна, очевидно, розчулена таким високим рівнем «авансу», щиро пообіцяла: «Розумію, що буде важко, та все ж старатимусь працювати сумлінно, на користь своєї громади. Разом ми багато зможемо…».
І що слова свого не тільки дотримала, а й успішно реалізовує актуальні ідеї, шукає у повсякденні нове, дбає про сільський затишок і зручності, свідчить телефонний дзвінок до редакції газети від двох поважного віку односельчанок — Марії Юхимівни Федонюк і Любові Петрівни Романюк. Вони від імені усіх машівців ось такимтекстом вітають шановну Наталію Миколаївну із днем народження — із золотим ювілеєм: 
«Наша головиха — так тепло ми називаємо її позаочі, а мова про Наталію Сахарук, яка виконує обов’язки сільського голови села Машів з листопада 2015-го року. З приходом її на цю посаду, село неначе ожило. Завдяки її повсякденним клопотанням проведено: реконструкцію вуличного електроосвітлення; зроблено дорогу з твердим покриттям від автотраси до села і в планах будувати інші дороги;  побудовано автобусну зупинку в центрі села; проведено ремонтні роботи біля обелісків; розчищено ставок і зроблено благоустрій для відпочинку молоді і дітей; відкрито приміщення для поминальних обідів, а це дуже важливо у селі; посаджено яблуневий сад в центрі села; зроблено ремонт будинку культури; постійно турбується про порядок на кладовищі; у центрі села встановлено смітники; кожного року організовує для людей свято села… Усе їй вдається, бо вона чудовий організатор, лідер, і найголовніше, що не зупиняється на досягнутому, а бачить наперед, що треба, щоб односельцям повсякчас було приємно, зручно, радісно. Це чудова, проста у спілкуванні, уважна, чуйна, доброї душі жінка, та ще Наталія Миколаївна у нас і красива! Тому у її славний день народження щиро вітаємо і бажаємо  затишку, любові і щастя в сім’ї, натхнення і успіхів у роботі, довгих років життя. Хай благословляє Вас Господь, дорога Миколаївно!»
Валентина ОЗЕРСЬКА

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Інші видання

 
 
ГАЗЕТНИЙ АРХІВ