Кнопка сайту

Ми будемо вдячні Вам, якщо ви розмістите нашу кнопку на Вашому сайті

СПОРТ

МАЄМО ЧЕМПІОНА 2018

Досить феєричним стало цьогорічне завершення футбольного чемпіонату Любомльського району з футболу. З самого його початку лідерство захопили футболісти з села Куснища і утримували протягом всієї дистанції. Відрив від переслідувачів сягав у певний момент навіть семи очок. Однак, команді селища Головне вдалося дещо скоротити відставання, а цьому посприяли самі куснищанці, котрі могли оформляти чемпіонство ще у попередньому турі, проте зіграли внічию.
тож, перед завершальними матчами першості відставання між першим і другим місцями складало два очки. Тому саме доля золотих нагород чемпіонату вирішувалася в останньому турі у протистоянні команд Головна та Куснищ.
їДля здобуття чемпіонського звання куснищанцям достатньо було б і нічиєї, натомість головненцям потрібна була тільки перемога. Здобути її вони сподівалися саме 16 вересня на домашньому стадіоні. Підтримувані глядачами, а ще — духовим оркестром, вони з перших хвилин матчу помчали у бік воріт суперників, сподіваючись на успішну реалізацію тактики «швидкого голу». Слід зазначити, що це в них вийшло і буквально одна з перших атак принесла успіх: на 4-ій хвилині Петро Мороз точним ударом зі штрафного відкрив рахунок.
Гості аж ніяк не очікували такого повороту подій, адже були налаштовані на чіткий контроль гри. А тут прийшлося відіграватися. Щоправда, це їм вдалося без лишніх хвилювань і досить швидко: на 22-ій хвилині удару по воротах зі штрафного завдав Ярослав Ткач, а першим на добивання встиг ветеран команди 45-річний Володимир Зінчук. Саме його по завершенні матчу було визнано кращим гравцем у складі куснищанців.
У перерві глядачів танцю­ва­ль­но-гімнастичною програмою розважили дівчатка-черлідери. Цей невеличкий колектив сформувався у селищі зовсім недавно, але тепер їхні виступи супроводжуватимуть усі спортивні змагання на території громади.
Друга половина гри розпочалася за подібним сценарієм – і вже на 52-ій хвилині Вадим Сацюк одним дотиком результативно завершив навіс з правого флангу — 2:1 на користь Головна. Гості знову взялися за звичну їм справу – відіграватися. Але жодна із чисельних атак успіху не приносила. Вони почали нервувати –звідси і причина браку, а час, який господарі як могли намагалися затягувати, за що до речі отримав червону картку Вадим Сацюк невпинно спливав. Не дивлячись на це головненці старалися грати грамотно до останніх секунд, контратакувати, не допускаючи порушень правил, розуміючи, що будь-яке порушення чи інша помилка коштуватиме золотих нагород. Та все ж напруга була надто велика і коли здавалося, що суддя ось-ось сповістить про завершення матчу, він призначає штрафний у сторону воріт господарів. На їх щастя та розпач куснищанців, м’яч пролетів значно вище воріт. Одразу після виконання штрафного арбітр дає фінальний свисток чим констатує: СК «Головне» - чемпіон Любомльщини 2018 року.
третє у команди Машева. Під час урочистої церемонії були також нагороджені кращі гравці чемпіонату в різних амплуа. Зокрема, кращим воротарем визнано Владислава Гвоздецького з Куснищ, захисником — Ігоря Семеновича (Машів), гравцем — Володимира Хоміка з “Кордону”(Гуща, Забужжя). Бомбардирська першість (18 забитих м’ячів) дісталася Юрію Грибу (Машів), котрий випередив своїх конкурентів тільки в останньому турі забивши три голи.
До привітань долучилася також команда народного депутата Ігоря Гузя, за ініціативи якого коштом фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” було придбано м’ячі, які помічник нардепа Ігор Торба подарував командам-призерам. У свою чергу представниця згаданого фонду Лариса Солом’янюк, за підсумками конкурсу “Ініціативні громади” вручила команді с. Куснища сертифікат на придбання гетрів.
Кращим гравцям вирішального матчу Володимиру Зінчуку (Куснища) та Вадиму Сацюку (Головне) голова районної ради Микола Сушик подарував вишиванки і національні прапори.
Отож, у спортивному літописі Любомльщини перегорнуто ще одну сторінку. Втім, довго нудьгувати любителям футболу не доведеться, адже незадовго стартує новий турнір — Кубок району.
У решті зустрічей завершального туру цього дня було зафіксовано такі результати: Рівне — Полапи 1:0, Олеськ — Вишнів 0:3, Машів — СК “Літос” (Згорани) 3:0.