ПРЕС-КЛУБ "НЖ"

 
 
ПОГОДА
Кнопка сайту

Ми будемо вдячні Вам, якщо ви розмістите нашу кнопку на Вашому сайті


СПОРТ

Новеньке поле «Агродвору»

Здається, ще недавно економіка нашого краю була представлена чисельною кількістю різних підприємств. Переважна більшість із них була державних чи комунальних, а тому за прийнятими тоді правилами займала провідне місце не тільки в забезпеченні добробуту власних працівників, а й в організації їх дозвілля. Та пройшло небагато часу і подібні ініціативи зникли.
їБагато підприємств зникло чи перетворилися на приватні, а тому їх власники стали перейматися виключно про власні прибутки. Однак, знаходяться на теренах нашого краю керівники, котрі не забувають і про соціальні складові успіху очолюваних ними колективів. Один із них організація відпочинку та дозвілля працівників. А коли такі заходи виходять за межі власної фірми і стають надбанням всієї громади, гордість не оминає жодного з нас.
Віталій Якимлюк, директор ПП «Агродвір» – один із таких керівників. Своїм пріоритетом у діяльності, окрім бізнесу, він визначив спорт, оскільки за фахом є вчителем фізкультури. Поряд із веденням справ не забуває і про меценатську діяльність, в першу чергу пов’язану із розвитком спорту. І коли любителі футболу почали збиратися поблизу його фірми для аматорської гри, допоміг їм із облаштуванням стадіону.
Наступним завданням поставив собі створення тут належних умов для заняття цим видом спорту і, як сам сказав, «щоб не соромно було провести навіть міжнародний турнір».
Цими вихідними це стало реальністю і на святкування чергової річниці ПП «Агродвір» зібралися чотири команди футболістів-аматорів. Причому, одна із них гідно представляла фірму «Агродвір», а присутність гостей із Білорусі підкреслювала високий рівень організованого турніру.  Зрозуміло, що власнику підприємства, який сам, до речі, цього дня вийшов на поле, хотілося, щоб кубок організованого ним турніру залишився на фірмі, але футбол тим і захопливий, що непередбачуваний. Та все ж таки головна нагорода не покинула межі міста, не дивлячись на неабиякі старання футболістів із клубу «Адамс» Брест. Їх в очному протистоянні та в загальному результаті випередили любомльські ветерани футболу. А найкращими гравцями серед любомльчан було визнано Андрія Мохнюка (ФК «Ветеран») та Віктора Якимлюка («Агродвір»).

Наша адреса:

44300 м.Любомль
вул. 1 Травня, 18
тел.: (03377) 2-43-51,
2-41-31, 2-41-75, 2-22-50
e-mail: lb.gazeta@gmail.com

Інші газети

Районна влада
 
ГАЗЕТНИЙ АРХІВ
 

© 2011 Розробка та підтримка:Любомльська районна газета"Наше життя"