Ми будемо вдячні Вам, якщо ви розмістите нашу кнопку на Вашому сайті

ПОГОДА

СПОРТ

Спортивне орієнтування на джипах

У неділю в Любомлі відбудуться змагання зі спортивного орієнтування на позашляховиках.
Формат змагань розрахований не лише на досвідчених джиперів, але і на тих, хто вперше хоче спробувати свої сили на бездоріжжі.  Збір — о 9-ій годині на майданчику біля відпочинкового комплексу «Машівський бір», старт змагань — об 11.00 год., фініш — о. 17. 00 год

Перервати політ «Авіатора» не вдалося

Минулої суботи любомльський ФК «Миротворець», який виступає у дивізіоні «Захід» Ліги учасників АТО вдома приймав лідера — ФК «Авіатор» з м. Новий Калинів Самбірського району Львівщини, який виграв усі попередні матчі.
Гра розпочалася досить сприятливо для любомльчан, які наполегливо атакували, і невдовзі ця перевага завершилася взяттям воріт суперника: на 21-ій хвилині передачу з лівого флангу результативно замкнув Юрій Гриб. Активними були господарі й на початку другого тайму, щоправда, їхні атаки не доходили  до логічного завершення, попри те, що можливості подвоїти рахунок були.
На жаль, спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти — забивають тобі. Спершу це сталося на 43-ій хвилині, коли одна з нечисленних атак львів’ян завершилася точним ударом Мар’яна Піца. А під завісу поєдинку гості здобули право на штрафний. М’яч після удару  Василя Павелкевича описав доволі складну траєкторію й опинився за спиною любомльського голкіпера Олександра Лисенка у нижньому лівому куті його воріт.  За дві хвилини, що лишилися, «миротворці», прагнучи відігратися, зуміли створити небезпеку біля воріт суперника, але підсумок поєдинку лишився незмінним — 1:2.

Юна переможниця

їМинулої неділі у м. Камені-Каширському відбувся фестиваль зі швидких шахів «Волинь-Північ». На цих змаганнях переможницею серед дівчат стала кандидат в майстри спорту любомльчанка Антоніна Самолюк. Загалом у фестивалі взяли участь 44 шахісти з різних регіонів Волинської області. Щиро вітаємо Антоніну з перемогою і бажаємо нових спортивних звершень.