ПРЕС-КЛУБ "НЖ"

 
ПОГОДА
Кнопка сайту

Ми будемо вдячні Вам, якщо ви розмістите нашу кнопку на Вашому сайті


БУДЬТЕ ЗДОРОВІ
Уперед — за здоров’ям та красою
Ні. Це не якась призерка спортивних змагань на фото, як ви, можливо, могли подумати. Вона ніколи не хизується світлинами зі спортзалу, адже просто його не відвідує. Ця гнучка, підтягнута і водночас тендітна жінка — мама двох дітей, дружина і звичайна господиня. Вона не має медалей за фізичні досягнення, бо завжди отримує за свою працю над собою дещо значно більше.
Оїльга Борисевич з Любомля — це приклад серйозного та уважного ставлення до свого тіла. Близько п’ятнадцяти років тому вона вирішила завжди залишатися здоровою та гарною і робити усе, щоб продовжити собі молодість. У чому ж секрет? Як наважитись розпочати цей пожиттєвий марафон на шляху до жіночого здоров’я та постійної бадьорості? Спробуємо дізнатися у нашої героїні.
«Сьогодні тема фітнесу і здорового харчування надзвичайно актуальна. Та найголовніше — це не робити щось, бо це модно, а підійти до свого стану обдумано. Важливо усвідомити для чого вам потрібне здоров’я, наскільки сильно ви завжди хочете гарно виглядати, чи готові виділити мінімум годину, тричі на тиждень для себе, як для жінки. Особисто мені підтримка фізичної форми разом із здоровим харчуванням додають найперше впевненість у собі, бадьорість, я давно забула про серйозні захворювання, біль у спині чи суглобах. Я знаю, що моє серце працює добре і я у будь-який момент можу дозволити приміряти сукню будь-якого фасону», — коротко описує своє ставлення до здорового тіла Ольга.
А починалося усе після народження першої дитини, нині вісімнадцятирічної Христини, та покупки диска з вправами відомої закордонної зірки. Із того часу у столику нашої героїні десятки дисків з найрізноманітнішими фізичними комплексами вправ: від танців до силових навантажень з гантелями. Вона усе випробувала на собі, залишаючись при цьому вдома і завжди робить лише те, що подобається, «бо заняття мають приносити задоволення», ловимо фразу у нашій розмові.
Як це відбувається на практиці, цікавимось у співрозмовниці далі.
«У моїй сім’ї усі вже звикли, що вдома під час занять маму ніхто не турбує — зазвичай це вечірня пора. Буває часом чоловік запитує, чому ще не займаюся, коли затримують домашні справи і допомагає завершити їх. Я вмикаю якийсь комплекс, завжди їх чергую, щоб було цікавіше і працюю. Ранкову зарядку я через брак часу, як це буває часто у нас жінок, заміняю контрастним душем. Це дуже корисно», — відверто ділиться Ольга.
А як щодо харчування?
«Тут реальна картинка дещо інакша. Члени моєї сім’ї ще не готові цілковито перейти на корисну їжу. Хоча, такі елементарні шкідливі продукти як ковбаси, майонез, газовані напої і т.д. у нашому холодильнику зустрічаються дуже-дуже рідко. Я думаю, з відмови від них і варто почати, якщо ви задумуєтесь про зміни у ставленні до себе. Я такі продукти заміняю чимось тушеним чи вареним. Головне не лінуватись для себе приготувати окремо котлету на пару, для прикладу, а коли хочеться вкинути нашвидкоруч якийсь бутерброд — задуматись чи принесе він вам користь. Зранку я маю за звичку випивати обов’язково стакан води з медом та лимоном і стакан мороженої води», — записуємо рецепт від Олі.
А ще віднедавна вона вирішила поділитися своїми найкращими комплексами вправ із однодумцями та дівчатами, які просто хочуть гарно виглядати. І хоч ще без дипломів та «наворочених» тренерських статусів, зате із власним промовистим прикладом, що набагато більше додають впевненості та мотивації клієнткам, Ольга розпочала проводити групові заняття з йогалатесу, розтяжки та із силовими навантаженнями.
«Я впевнена, що усього можна досягти. Сила волі, витримка, позитивний настрій, відкинути лінь, любов до себе і вперед за здоров’ям та красою!» — запрошує у компанію енергійних та здорових дівчат Ольга Борисевич.
Тож давайте шукати мотивацію у собі, а не у популярних трендах на здоров’я, які, зауважте, вибухнули нещодавно, у той час як курс на оздоровлення нашої героїні розпочався із обдуманого та дбайливого ставлення до себе і свого тіла кільканадцять років тому. Не шукайте відмовки у браку часу, зайнятості сім’єю чи нестачі коштів на абонементи. Беріть та наслідуйте реальний приклад з кращих!
Ангеліна МОСІЄВИЧ.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Інші видання

 
 
ГАЗЕТНИЙ АРХІВ