НА СТАРТІ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Вже традиційно напередодні початку нового навчального року педагоги Любомльщини збираються на серпневі конференції. Цьогоріч їх організовували та проводили окремо в кожній об’єднаній територіальній громаді, адже вони мають окреслити стратегію розвитку освіти цих регіонів в умовах децентралізації, шляхи її реалізації,  а також скерувати педагогічну спільноту до формування ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, держави на європейських засадах.
Зрозуміло, що в таких умовах найбільший освітянський потенціал сконцентрований саме в Любомльській ОТГ, де окрім вже чітко сформованого відділу освіти, методичного кабінету, закладів дошкільної та позашкільної освіти трудяться понад триста педагогів (майже половина з яких мають вищу категорію), 6 психологів, 2 соціальних педагоги, 10 педагогів-організаторів, 9 асистентів з інклюзивного навчання.

Всіх їх вчора привітали зі стартом нового навчального року керівники Любомльської ОТГ та комунального відділу освіти, побажали творчих успіхів та здобутків.  Під час інтерактивного спілкування про основні та найголовніші вимоги до вчителів говорили не тільки присутні в залі педагоги, а й долучилися учні загальноосвітніх шкіл. І якщо перші акцентували свою увагу на навчальному процесі, його особливостях, то других більше цікавила позакласна робота. А з цим важко не погодитися, адже вміле поєднання навчального та виховного процесів призводить до бажаних результатів – формування всебічно і гармонійно розвиненої особистості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *