СПРАВЖНІЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС

Зовсім небагато часу пройшло з тих пір, коли тільки велися розмови стосовно долі та перспектив розвитку Любомльського ринку.

Місцева влада бачила один шлях, громада другий, а підприємці та відвідувачі зовсім інший. Тим не менше керівництво підприємства продовжувало впроваджувати в життя окреслені наміри повної реконструкції, а вони, між іншим, вимагали чималих затрат, а, отже, й гарантій. Відтак ремонтні роботи проводилися поступово, крок за кроком, кардинально змінюючи як загальний вигляд торгових рядів, так і якісно покращуючи умови роботи та сервіс для тих, хто тут працює та обслуговується. Сьогодні ринок – це найбільше місце, яке консолідує представників малого бізнесу та приваблює ще більшу кількість покупців. Причому, щось прикупити чи продати до Любомля приїздить чимало гостей не тільки із сусідніх регіонів, а й із-за кордону. Тому рівень сервісу повинен відповідати європейським стандартам. Та навіть і не в тому річ, адже скільки нарікань на елементарні умови обслуговування доводилося чути зовсім недавно буквально від кожного місцевого відвідувача.

Сьогодні на місці, де стояли порожні напівзруйновані «совдеповські» павільйони, виріс справжній сучасний торговельний комплекс. І цим умовам намагаються відповідати ті, хто в них працює.

Але це тільки маленька частинка того, що вдалося зробити і що є в планах керівництва ринку, – ділиться директор Микола Троць. – Все ж хочеться найближчим часом завершити реконструкцію так званого «Малого» ринку і почати ремонтні, я б навіть сказав ремонтно-будівельні роботи на «Великому». Там також заплановані кардинальні зміни від впорядкування території, облаштування стоянки автотранспорту до прокладання нових доріжок і побудови сучасних торговельних рядів. Прикро, що із-за незрозумілого спротиву певних осіб, не все вдається реалізувати, або ж приходиться дещо відкладати на певний період. Та, не дивлячись на це, вірю, що такі умовні труднощі нам вдасться подолати, адже ми стараємося лише для добробуту нашої громади та зручностей її жителів. Користуючись нагодою хочу привітати всіх підприємців краю з професійним святом. Щиро зичу вам, вашим родинам міцного здоров’я, щедрої світлої долі, добробуту і злагоди у кожному домі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *