Допомагали і допомагатимуть: лікарню Любомля відвідали представники Червоного Хреста з Німеччини

Днями Любомльську лікарню відвідала делегація з Окружного об’єднання Арвайлер Німецького Червоного Хреста на чолі з заступником голови осередку Бернардом Шрікером. Плідна співпраця любомльських медиків з німецьким Червоним Хрестом триває ось уже декілька років, — повідомляють на сторінці Любомльського ТМО у Фейсбуці.

Генеральний директор лікувального закладу Володимир Дибель, поспілкувався з німецькими благодійниками, розповів про діяльність очолюваної ним установи, її структуру та функціонування. Окрім того, німецькі гості оглянули приміщення лікарні, зокрема, побували у терапевтичному, хірургічному, дитячому та інших відділеннях лікарні.

Йшлося про досягнення та успіхи місцевих лікарів, сучасні методики, які почали застосовувати при здійсненні операцій та обстеженні пацієнтів.

До речі, Любомльська лікарня неодноразово отримували гуманітарну допомогу від німецького Червоного Хреста у вигляді медичного обладнання, меблів, медикаментів та речей першої необхідності. Зокрема, серед обладнання, яке тепер активно використовується у терапевтичному, хірургічному та неврологічному відділеннях медзакладу — багатофункціональні ліжка, що дають змогу лежачим хворим змінювати своє положення без сторонньої допомоги. Незабаром Любомльська лікарня має отримати ще один транш гуманітарної допомоги від Німецького Червоного Хреста.