Волинянина судитимуть за незаконне переправлення громадянина України у Республіку Білорусь

Прокуратура Волинської області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про незаконне  переправлення 37-річним мешканцем Шацького району особи через  державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів.                                                  

Чоловік, який мешкав неподалік від кордону, пообіцяв громадянину України за 400 доларів переправити його у Білорусь поза встановленими пунктами пропуску. Окрім того, він домовився з громадянином Білорусі про супровід нелегала територією сусідньої країни. Операцію призначили на 24 листопада 2019 року – і все йшло за планом аж до того моменту, коли у лісі поблизу пункту пропуску «Піща» провідника та його клієнта затримали працівники Управління СБУ в області.
Тепер чоловіка обвинувачують у вчиненні цього злочину і невдовзі він постане перед судом.  До слова, згідно із санкцією ч.3 ст. 332 Кримінального кодексу України, незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів, карається позбавленням волі на строк від семи до дев’яти років із конфіскацією майна.

Пресслужба прокуратури області