Хоч не в призерах, зате зі здобутками!

Минулої неділі у Володимирі-Волинському відбувся фінал дитячого вокального конкурсу «Голос громади», організатором якого  виступила громадська організація «Нова ідея». Мета заходу — знайти і показати талановитих дітей Волині, і, звичайно ж, сприяти їхньому подальшому розвитку.

Нагадаємо, відбіркові етапи цього конкурсу проводилися упродовж листопада-грудня минулого року у семи ОТГ Любомльського, Володимир-Волинського та Іваничівського районів. Їх учасниками були школярі віком 11–15 років. З кожної громади були визначені по троє найсильніших виконавців.

Наш район представляли дванадцять учасників. Попри те, що ніхто з них не потрапив до трійки призерів, наші вокалісти отримали відзнаки у п’яти номінаціях: «За волю до перемоги» — Максим Кратюк (Любомльська ОТГ), «За любов до народної пісні» — Вікторія Цегельнюк (Рівненська ОТГ), «За вірність національним традиціям» — Петро Макарук (Головненська ОТГ), «За яскравий сценічний образ» — Софія Волинець (Любомльська ОТГ),  «Хіт конкурсу» — Анна Шевчик (Любомльська ОТГ).

Всі учасники конкурсу отримали подарунки від спонсорів та організаторів та подяки за участь у фіналі. Окрім того, ще під час кастингів у громадах члени журі обрали по одному кращому на той час, які усі разом зі своїми класами наступного місяця поїдуть до Львова в аквапарк «Пляж». Серед представників нашого району це Світлана Головенко (Вишнівська ОТГ), Софія Волинець (Любомльська ОТГ), Валентина Крючковська (Головненська ОТГ) та Богдан Хомік (Рівненська ОТГ). Також до аквапарку поїдуть усі фіналісти конкурсу.

До речі

Фестиваль-конкурс новорічно-різдвяної пісні відбувся у будинку культури села Вишнів. У святковому заході взяли участь представники закладів загальної середньої освіти: вокальні групи, колективи, дуети, солісти.

Конкурс проходив у двох вікових категоріях: середній та старшій. Оцінювали виступи учасників професійне журі. У середній віковій категорії третє місце посіла учениця Вишнівського НВК Надія Соложук, друге місце дісталось дуету з Бережецького НВК Павлу Цьосю та Юлії Панчук, третє місце здобула вокальна група «Джерельце» з Радехівської ЗОШ.

У старшій віковій категорії третє місце отримала вокальна група з Вишнівського НВК, друге – представниця Штунської ЗОШ Олександра Зінчук, перше – учень Машівського НВК Артем Бородчук.

Переможцям та тим, хто посів призові місця, були вручені грамоти та цінні подарунки.