Головненці стали другими призерами

У Володимирі-Волинському цими днями відбувся фінал Кубка 19-го округу з футзалу, в якому змагалися дитячі команди Володимир-Волинського, Любомльського та Іваничівського районів.

Організатором турніру є ГО «Нова ідея». Її очільник Ярослав Кондисюк, розповідає, що спортивний захід проходить під патронатом Федерації футболу Волинської області, а мета — популяризація спорту та здорового способу життя серед шкільної молоді.

Нагадаємо, у середині грудня у спортзалі Ягодинської митниці проводилася зональна частина турніру серед шкільних команд Любомльщини. Тоді право відстоювати честь району на вирішальному етапі здобули команди Любомльської гімназії, міської школи № 2, Головненського ліцею та Римачівської ЗОШ. Саме вони й відстоювали честь району у фіналі.

Щодо здобутків, то найкращий результат показали юні спортсмени Головненського ліцею. У фінальному матчі вони зустрічалися з командою села Березовичі Володимир-Волинського району де програли лише у серії післяматчевих пенальті. Отож, у головненців — друге місце.

Зовсім небагато забракло команді міського ЗЗСО № 2, яка у грі за третє місце поступилася Іваничам і задовольнилася лише четвертим місцем.

Переможці і призери були нагороджені кубками, медалями, подарунками. Окрім того, у кожній команді було визначено кращих гравців. У колективах, які представляли наш район, ними стали: Сергій Хомич (Головне), Дмитро Прокопчук (гімназія), Олег Корніюк (Римачі) та Артем Олех (ЗЗСО № 2). У подарунок юнаки отримали футболки ГО «Нова ідея» та путівники по Володимиру-Волинському.

Юні футболісти Римачівської школи

 

Команда Любомльської гімназії