На Любомльщині письменнику та художниці призначили персональні стипендії голови обласної ради

Народним артистам України, народним художникам України, ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва та інформаційної галузі призначили персональні стипендії голови обласної державної адміністрації.

Засідання Комісії з питань призначення стипендій, що діє при управлінні культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації, відбулося 24 січня. Про це повідомляють на сайті Волинської ОДА.

Відповідне розпорядження голова облдержадміністрації підписав 5 лютого.

Члени Комісії розглянули пропозиції щодо 84-х кандидатів на здобуття персональних стипендій. Відповідні заявки були отримані від органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, закладів культури і мистецтва, творчих спілок та інших громадських організацій, особисті звернення.

Після розгляду відповідних документів Комісією, за результатами таємного голосування, прийняли Рішення щодо призначення персональних стипендій голови обласної державної адміністрації на 2020 рік. Відтак, 35 волинян отримуватимуть стипендію у розмірі 500 гривень.

«Прийняття цього рішення сприятиме стимулюванню творчої праці, підтримки та поліпшення матеріальних умов життя діячів культури і мистецтва краю, соціальному захисту ветеранів і пенсіонерів культури, мистецтва, інформаційної сфери» – зазначили в управлінні культури, з питань релігії та національностей.

Зокрема, на Любомльщині стипендії призначили:

Котовичу Івану Івановичу – письменникові, людині з інвалідністю дитинства (місто Любомль) та Михальській Валентині Михайлівні – самодіяльній художниці, людині з інвалідністю дитинства (село Хворостів).