Боксери з Любомльщини привезли 13 нагород з обласних змагань

Юні боксери нашого району взяли участь у відкритому чемпіонаті Волині, який нещодавно проходив у спортивному комплексі обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

Захід присвячувався пам’яті нашого земляка-боксера Володимира Каменєва, який із першим волинян отримав звання майстра у цьому виді спорту.

Поборотися за звання найсильніших до Луцька приїхали близько двох сотень учасників віком від 8 до 16 років з різних куточків Волині, а також команди Рівненщини, білоруського Бреста та польського Замостя.

Щодо здобутків наших юних боксерів, то вони переможцями у своїх категоріях стали: Анастасія Саранюк, Каріна Мариньоха, Сергій Оніщук, Станіслав Богдан, Владислав Мацеха, Всеволод Дибенко. Другі місця посіли: Данило Сацюк, Юрій Ковалюк, Влада Анохіна, треті — Назар Павленко, Артур Оніщук, Марк Оніщук, Кирил Богдан.

Готував дітей до виступу тренер Юрій Бєлих. Варто зазначити, що на громадських засадах йому регулярно допомагає  заступник міського голови Микола Оніщук, який є палким прихильником боксу.