В Зачернеччі люди проти об’єднання зі Смідинською ОТГ

Чотири роки чиновники різних рівнів бралися вирішувати долю жителів Зачернецької сільської ради. Тепер вони виявилися обманутими. Хто їх обманув і як так сталося разом із депутатами люди намагалися з’ясувати на позачерговій сесії сільради, яка відбулася минулої п’ятниці.

На пленарне засідання, яке було заплановане у кабінеті сільського голови, прибуло близько сотні жителів. На їх вимогу роботу сесії перенесли до будинку культури. Люди вимагали сільського голову Галину Шиманюк, а також представників районної влади підтвердити чи спростувати той факт, що Зачернецька сільська рада згідно нового перспективного плану має ввійти до складу Смідинської ОТГ. Проти цього різко висловилися всі присутні у залі, причому вимагаючи покарати винних гальмування чи навмисного зриву процесу об’єднання із Любомльською ОТГ, якого місцеві жителі чекають ось вже майже чотири роки.

Депутати вчергове прийняли рішення, яке виявилося вже п’ятим з початку процесу добровільного обєднання громад, підтвердивши наміри об’єднання із Любомльською ОТГ. Також  був узгоджений текст відповідного звернення до обласної та центральної влади.