У Любомлі вшанували Героїв Небесної сотні

Цього тижня минуло шість років найдраматичнішої події сучасної історії України – масового розстрілу учасників подій на Майдані Незалежності в Києві. Криваві події 2014 року сколихнули не тільки Україну, а й весь світ. На майдані загинули українські патріоти — сміливі, вольові, мужні, незалежні, цілеспрямовані, чиї серця були налиті щирою любов’ю до України.

У четвер, 20 лютого, біля пам’ятної стели «Герої не вмирають» в Любомлі відбувся мітинг-пам’ять «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки».

Участь у заході взяли керівники району, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, учасники Майдану.

Перед присутніми виступили перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Герасимчук, секретар Любомльської міської ради Антон Фурманюк, голова районної ради Микола Сушик. У їхніх виступах йшлося про одне: що всі ці смерті на Майдані не стали даремними, адже українці стали з колін та виборюють свою свободу. Потрібно все робити для того, аби майбутні покоління виховати патріотами своєї країни та своєї землі.

Після цього Героїв Небесної сотні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника Героям, а настоятель храму святого Архістратига Михаїла, протоієрей, отець Віктор Возняк провів панахиду за загиблими на Майдані та воїнами в зоні проведення АТО/ООС. Отець висловив стурбованість з приводу того, що люди стали забувати про те що сталося, адже за цей час, доки тривав мітинг пам’яті, до сусіднього магазину зайшло більше людей, як тих, хто прийшов вшанувати пам’ять героїв.

Працівники міського будинку культури підготували патріотичні музичні номери.