Віктор Сущик: «Усе, що роблю — тільки для людей»

Напередодні «п’ятіркового» ювілею, який 22 лютого з любов’ю піднесе життя голові Вишнівської ОТГ Віктору Сущику, ми більше розмовляли про його щоденні турботи і клопоти, аніж про особисте. На питання  про останнє, сміючись і з потаємним душевним вдоволенням, відповів: «Особистого було обмаль в мене завжди, і коли в минулі роки на «Терміналі» працював, а тим більше нині, нема того часу…».

Першочергові завдання у щоденному розкладі, запровадження нової послуги у шкільній їдальні, своє бачення розвзянання проблеми №1 — землі, розвиток культури у громаді, створення робочих місць, поділився чим захоплюєтесь, коли знаходить ясні миті вільного часу — про ці та інші теми йшлося у доволі змістовній розмові ювіляра з кореспондентом газети Валентиною Хвас. З повним текстом інтерв’ю можна ознайомитися у сьогоднішньому номері газети «Наше життя».

Редакція газети щиро вітає Віктора Степановича з прийдешнім ювілеєм, з 55-річчям! Бажаємо, щоб життя Ваше завжди було багатим на міцне здоров’я, щастя, добро, а в родині панували — Божа благодать, тепло, достаток!