Ловили сітками — заплатять штраф

Волинський рибпатруль продовжує здійснювати рейди на водоймах області. Нещодавно заходи провели на території нашого району.

Зокрема, на меліоративному каналі поблизу села Чорноплеси було викрито двох чоловіків, які ловили рибу забороненими знаряддями: двома риболовецькими сітками. Завдяки оперативним діям працівників рибоохорони порушникам не вдалося завдати шкоди рибному господарству. На затриманих склали протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направили до судів для притягнення правопорушників до відповідальності. Знаряддя лову вилучили.

А на заплавах річки Західний Буг поблизу сіл Рівне та Новоугрузьке рибпатруль спільно з прикордонниками виявив і вилучив безгосподарське майно —  10 риболовецьких сіток загальною довжиною 450 метрів. У сітках була жива риба: плоскирка, окунь, щука загальною вагою 5 кілограмів, яку випустили назад у водойму. Складено відповідні акти.

Тим часом…

Члени Римачівського первинного осередку районної організації УТМР вирішили проекспериментувати з облаштуванням штучних гнізд для пернатої дичини зокрема, диких качок.

УТМРівці сподіваються, що це привабить птахів до цієї місцини та сприятиме збільшенню їх популяції. Для експерименту обрали Ягодинське озеро, на берегах якого встановили три десятки штучних гнізд. Чи облюбують їх пернаті — час покаже.