Через «Ягодин» під виглядом гуманітарної допомоги хотіли провезти нову побутову техніку

300 одиниць нової побутової техніки, посуду, сантехніки та музичних інструментів виявили на українсько-польському кордоні.

Прихований серед заявленого вантажу, що значився як гуманітарна допомога, товар на понад 240 тисяч гривень вилучено в пункті пропуску «Ягодин». Про це повідомляють на сайті Державної прикордонної служби.

Інформацію щодо ймовірного незаконного переміщення через кордон товарів, завчасно здобули прикордонники оперативного підрозділу Луцького загону. Тому, із прибуттям днями в пункт пропуску «Ягодин» вантажівки «ДАФ», прикордонники одразу ж спрямували її на поглиблений огляд.

Відповідно до товарно-супровідних документів транспортним засобом в Україну з Німеччини везли гуманітарну допомогу. Однак, за результатами спільної з митниками перевірки автомобіля, оперативна інформація підтвердилася – серед заявленого вантажу правоохоронці знайшли ще й «гуманітарну допомогу» контрабандистам, а саме – понад 300 одиниць нової побутової техніки, посуду, сантехніки та музичних інструментів.

Товар на понад 240 тисяч гривень встановленим порядком вилучили.