На скільки продовжать карантин

Про те, що заходи карантину зробили свою справу в запобіганні поширенню коронавірусної інфекції в Україні говорили всі – від президента до рядового українця. І те, що їх потрібно продовжити також не викликало сумніву. Але ось на який термін – тут думки розійшлися.
В МОЗ називали різні дати від тижня до місяця. Уряд також не міг чітко визначитися, перекладаючи всю відповідальність на медиків. Прем’єр Денис Шмигаль повідомив, що Кабмін планує продовжити карантин, але в той же час пом’якшити заходи в деяких сферах. Він також зазначив, що пік захворюваності варто очікувати на кінець квітня і між 3 і 8 травня.
Розповісти про більш-менш чіткі терміни взявся головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в коментарі РБК-Україна. Карантин в Україні можуть продовжити як мінімум до 12 травня, – повідомив медик.
При цьому він додав, що 22 квітня Кабмін розгляне рішення про продовження карантину.
“Чекайте середи. На засіданні уряду буде прийнято рішення про продовження або скорочення карантину. 22-го Кабмін розгляне. Головний санітарний лікар прогнозує, що щонайменше до 12 травня. Рішення приймає уряд”, – заявив Ляшко