Піймали браконьєрів, які ставили сітки на Згоранських озерах

У період з 22 по 30 червня державні інспектори Волинського рибпатруля зафіксували 29 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Інспектори склали 17 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та дев’ять – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення), також оформили три акти виявлення та вилучення безгосподарського майна. Про це повідомляють у пресслужбі Волинського рибпатруля.

Для прикладу, 25 червня державні інспектори провели рибоохоронний рейд на водойми Любомльського району Волинської області. Так, близько 13:00, спільно з працівниками УТМР викрили двох громадян, що здійснювали вилов водних біоресурсів трьома лісковими сітками. Інцидент стався на озері Мале Згоранське. На осіб склали протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направили до суду для притягнення порушників до відповідальності. Заборонені знаряддя вилучили.

Того ж дня близько 17:00 на озері Велике Згоранське, виявили громадянина, який ставив мисинову сітку для вилову риби. Завдяки оперативності рибпатрульних порушник не встиг завдати шкоди рибному господарству.

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо ви помітили порушення – прохання оперативно повідомляти на телефони «гарячої лінії» відомства: (067) 360-78-40.