Газ, школа, «Ягодин»

У Шацьку цими днями відбулася робоча зустріч голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, в якій взяли участь керівники обласних і районних установ, представники місцевого самоврядування,  повідомляє прес-служба РДА. Наш район представляв голова райдержадміністрації Ігор Оксенчук (на фото).

Мета зустрічі — обговорення проблемних питань, які потребують посиленої уваги найближчим часом та напрацювання шляхів їх вирішення.

Під час виступу Ігор Оксенчук озвучив питання щодо активізації робіт у напрямку освоєння коштів по реалізації проекту, що фінансується за кошти Державного Фонду регіонального розвитку «Нове будівництво школи на 600 місць в смт Головне» в рамках програми «Велике будівництво».

Порушив керівник району і питання про припинення з 1 вересня минулого року постачання скрапленого газу для побутових потреб населення Любомльського і Шацького районів, відсутність газової аварійної служби щодо технічного обслуговування та ремонту газобалонних установок, чим займалась Любомльська дільниця скрапленого газу ДП «Івано-Франківськ-Пропан».

Окрім того, Ігор Оксенчук звернувся з проханням щодо вирішення питань щодо виникнення періодичних черг на українсько-польському кордоні «Ягодин» та передбачення коштів у Державному бюджеті України на виконання Державної цільової правоохоронної програми облаштування державного кордону на 2020-2030 роки в частині берегоукріплення річки Західний Буг.