З чим зверталися

Протягом І півріччя цього року до райдержадміністрації від жителів району, інших регіонів та через органи влади вищого рівня надійшло 46 звернень громадян, що на 14 менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року (60). З усіх звернень — 3 колективних, на рівні звітного періоду 2019 року (3). Протягом І півріччя 2020 року повторні звернення не надходили, повідомляють в РДА.


Результати аналізу звернень за характером питань свідчать, що найбільше їх було з питань соціального захисту — 17, що становить 36,2 % від загальної кількості порушених питань, а саме: надання відповідних роз’яснень з питань призначення та виплати субсидій, соціальних допомог. Значне місце займають питання аграрної політики і земельних відносин — 9, що становить — 19,1 % від загальної кількості порушених питань. Жителі району порушували питання щодо надання роз’яснення приватизації земельних ділянок, видачу дублікату сертифікату. Актуальними залишаються питання охорони здоров’я, сімейної та гендерної політики.
Найбільша кількість звернень надійшла від жителів Любомльської міської ОТГ — 18, Головненської селищної — 7, що становить відповідно 39,1% та 15,2% від загальної кількості звернень.