Судили мотоцикліста, який їздив без шолома і без прав

Суддя Любомльського районного суду розглянув направлений Любомльським відділом поліції протокол про притягнення до адміністративної відповідальності чоговіка за кермування мотоциклом без прав.

Про це повідомляє РайонЛюбомль.

Чоловік 3 червня о 18:20 по вулиці Центральній в селі Столинські Смоляри Любомльського району в порушенняп.2.1.а.Правил дорожнього руху керував мотоциклом «Зонгшен» без права керування транспортним засобом, чим вчинив правопорушення, передбачене ч.2 ст.126 КУпАП.

Він же цього ж дня, при цих же обставинах і втому ж місці в порушення п.2.3.в.Правил дорожнього руху керував мотоциклом без мотошолома, чим вчинив правопорушення, передбачене ч.5 ст.121 КУпАП.

Винність Чоловіка у вчиненні правопорушення повністю стверджена його особистими поясненнями в суді та матеріалами справи: протоколами про адміністративні правопорушення, відеозаписом події.

Суддя визнав чоловіка винним у вчиненні правопорушень, передбачених ч.5 ст. 121, ч.2 ст.126 КУпАП, і на підставі п.2 ст.241 КУпАП застосував до нього захід впливу у вигляді попередження.