Третій трофей знову виборола команда з Полап

У селі Забужжя на новому штучному футбольному полі відбувся турнір з міні-футболу, присвячений Дню підприємця, в якому взяли участь команди сіл Полапи, Гуща, Столинські Смоляри, дві команди с. Забужжя та гості з с.Голядин Шацького району.

Змагання проходили в двох групах по коловій системі, зафіксовані такі результати:

І група. Забужжя-2 — Столинські Смоляри 7:3, Столинські Смоляри — Голядин 5:3, Забужжя-2 — Голядин 9:1.

ІІ група. Полапи — Забужжя-1 8:1, Гуща — Забужжя-1 5:3, Полапи — Гуща 12:2

За третє-четверте місця зустрілись команди сіл Столинські Смоляри та Гущі де перемогли столино-смолярські футболісти.

На фінальну гру вийшли минулорічні переможці турніру команда Забужжя №2 та дворазові переможці в турнірах по футболу в цьому році команда Полап, які впевнено здобули перемогу з рахунком 7:3.

Під час турніру в товариській зустрічі також зустрілись учнівські команди Полапівського та Забузького ліцею, перемогу вибороли юні полапці з рахунком 2:1.

Нагороди та призи переможцям змагань вручив в.о. старости Забузького старостинського округу Олександр Герун. Організатори та учасники змагань подякували за виділення автотранспорту для підвозу учасників змагань сільському голові Володимиру Крижуку та директору КЗ «Центр КДСТ» Павлу Москалюку і підприємцям Володимиру Хоміку та Ігорю Гурку за спонсорські призи усім дорослим, учнівським командам та кращому бомбардиру турніру Богдану Шваліковському, який забив 8 м’ячів.

Дмитро МАЛЯС.