Змагалися прибузькі богатирі

Другий місцевий спортивний фестиваль «Прибузькі богатирі», присвячений Дню фізичної культури і спорту, відбувся на теренах Рівненської громади. Чимало глядачів зібралось на стадіоні Гущанського ліцею, щоб подивитись на захоплюючі змагання та підтримати свої команди.

Після урочистого підняття прапора та виконання гімну з вітальним словом до учасників змагань звернувся директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олександр Кулаков та вручив грамоти працівникам КЗ «Центр КДСТ» Дмитру Малясу та Максиму Самойлічу з нагоди професійного свята. Про це йдеться на сайті Рівненської ОТГ.

За перемогу боролись 7 команд. Після чого команди прибузьких богатирів демонстрували  силу, витривалість та швидкість. Перше місце зайняла команда «Призери» зі Столинських Смолярів (Віталій Войтович, Володимир Лукашов), на другому місці — команда «Патріоти» з Рівного (Віталій Оксентюк, Руслан Шостак), а третє місце виборола команда «Ветерани» з села Столинські Смоляри (Ростислав Дибаль, Олександр Пішук). Переможці та команди-учасники отримали кубки, медалі та нагороди.

На урочистому закритті змагань з нагоди Дня працівників фізичної культури і спорту було вручено ряд подарунків та відзнак, які отримали місцеві спортивні активісти.

Змагання відбулись завдяки організаційній та фінансовій підтримці Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх», міського центру «Спорт для всіх» м. Камінь-Каширський, Рівненської сільської ради та КЗ «Центр КДСТ».