«Кубок поколінь»

Одразу два турніри з міні-футболу — дорослий і дитячий фінішували минулої неділі у Вишневі.  Попередньо учасники позмагалися за коловою системою у двох групах, переможці яких зійшлися у фінальних протистояннях.

Після невеликої церемонії відкриття першими на штучний футбольний майданчик вийшли ветерани спорту вікової категорії 35+ з Вишнева та Олеська. Сильнішими виявилися вишнівці спортсмени, які перемогли суперників з рахунком 6:0. З таким же результатом у вирішальному матчі серед юних футболістів (2005 р.н. і молодші) римачівські футболісти здолали команду Олеська.

По завершенні фінальної частини організатори нагородили її учасників кубками і дипломами. Також було відзначено кращих у своєму амплуа. Зокрема,  серед дорослих кращим голкіпером визнали Сергія Корчука з Машева, захисником — Василя Панасюка (Олеськ), нападаючим — Дмитра Удальцова (Вишнів). Серед юнаків кращим воротарем став Михайло Токарчук (Олеськ), а звання кращого захисника і нападаючого дісталося  — гравцям римачівської команди Олегу Корнелюку та Максиму Кохтюку.

Окрім того, дорослі команди Вишнева та Олеська отримали доволі приємний подарунок: комплекти футбольної форми та сертифікати на 2 тисячі гривень для нанесення на неї емблем і номерів.

З огляду на те, що захід був присвячений Дню фізичної культури і спорту, відзнаки та подарунки Вишнівської сільради отримали й ветерани спорту з кожного старостинського округу громади.