Любомльські рятувальники і медики провели спільні навчання

Співробітники Любомльської ДПРЧ-10 спільно з медиками провели гарнізонні тактико-спеціальні навчання в Любомльській гімназії.

Перед початком заняття фахівці ДСНС провели відпрацювання дій персоналу під час виникнення пожежі. За легендою, адміністрація об’єкта повідомляє про пожежу за телефоном «101», проводить заходи з евакуації учнів та працівників.

Внаслідок короткого замикання електромережі відбулося загоряння в приміщенні класу на першому поверсі. По прибуттю чергового підрозділу  та залученні ланки ГДЗС умовне загоряння було ліквідовано, та виявлено потерпілого, якого рятувальниками було евакуйовано з приміщення та надано першу медичну допомогу медпрацівниками.

В ході навчань рятувальники та медики також провели спільний інструктаж для персоналу та учнів молодших класів закладу. Зокрема, було розглянуто дії при виникненні пожежі та що потрібно робити для їх запобігання, говорили про надання першої медичної допомоги постраждалим, усім охочим відповіли на поставлені запитання, також дітям було продемонстровано пожежний автомобіль, його наповнення та спорядження рятувальника та автомобіль швидкої допомоги.