Нове карантинне зонування: Любомльщина в жовтій зоні

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначили нове карантинне зонування.

З 00 годин 00 хвилин 21 вересня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування. Про це на своїй сторінці написав міністр Кабміну Олег Немчінов.

До помаранчевої зони віднесли так Волинські міста та райони: Нововолинськ, Ківерцівський та Маневицький район;

До жовтої зони потрапили: міста Луцьк та Володимир-Волинський, Володимир-Волинський, Горохівський, Іваничівський, Луцький, Любешівський, Любомльський, Рожищенський, Старовижівський, Турійський та Шацький райони Волинської області.

Такі епідемічні рівні встановлюють на 14 днів.

Нагадаємо, 10 вересня Кабінет міністрів оновив правила поділу на зони карантину. Тепер місто або район відносять до червоної зони в разі завантаженості 75% ліжок в медичних установах регіону протягом п’яти днів поспіль або перевищення середнього рівня по країні захворюваності COVID-19 на 100 тисяч населення за 14 днів більше ніж в п’ять разів.

У червоній зоні дозволили роботу шкіл і дитячих садів. Їх закриватимуть лише за умови, якщо на самоізоляцію відправили понад 50% класів.