Андрій Парубій завітав до міста Любомль підтримати кандидата на посаду міського голови Андрія Півнюка*

та команду депутатів від політичної партії «Європейська Солідарність» і пообіцяв підтримати ініціативи команди, щодо внесення змін у законодавчі акти України.

ПІВНЮК АНДРІЙ — кандидат на Любомльського міського голову, у виборчому бюлетені № 4

Я, Півнюк Андрій Андрійович, вирішив балотуватись на посаду міського голови Любомльської об’єднаної територіальної  громади, бо мене, як місцевого жителя, турбують питання комфорту, добробуту, благоустрою та розвитку Любомльської громади, яка розташована на кордоні з Європою і має стати окрасою  і візитівкою  нашої держави України.

Маю досвід роботи у місцевому самоврядуванні, тому розумію всю відповідальність перед кожним жителем громади!  Є велике бажання змінити і покращити добробут населення сіл і міста Любомля, адже добре знаю і розумію,чого від влади  сьогодні чекають люди.

ПРО СЕБЕ: Народився 6.02.1972  pоку в місті Любомль. Одружений, виховуємо двох дітей.

ОСВІТА:    У 1996 році  закінчив Національний  технічний  університет  України   «Київський політехнічний  інститут імені Ігоря Сікорського» за   спеціальністю інженер-конструктор-технолог. Пройшов військову  підготовку   при Київському політехнічному інституті,  маю військове звання –  капітан.

РОБОТА: 

 • З 27.11.2000  по 10.05.2007 року —  начальник  комунального  підприємства «Любомльводоканал».
 • З 11.05.2007 по 1.04.2014 року — заступник Любомльського міського голови.
 • З 9.04.2014 по 16.04.2014 року — інженер-механік  ТзОВ «Л-Транс».
 • З 3.09.2014 по   30.01.2015 року — коригувач  роти охорони 1-го батальйону територіальної  оборони    «Волинь».
 • З 31.01.2015 по 28.09.2015 року — командир   роти   вогневої підтримки   1-го окремого мотопіхотного батальйону «Волинь».
 • З 28.09.2015 по даний час — періодична робота за кордоном в інженерно-технічній галузі.

ПРОФЕСІЙНІ ЗНАННЯ ТА НАВИЧКИ:

Вмію працювати з  колективами та з підприємствами  різних форм власності, змістовно ставити завдання, забезпечувати  їх контроль та виконання.

Здатний приймати рішення в нестандартних, конфліктних та форс-мажорних ситуаціях. Вмію складати калькуляції, плани, здійснювати їх контроль та виконання. За період роботи в КВКП ”Любомльводоканал” ліквідував трирічну заборгованість   по заробітній платі працівників, майже дворічну заборгованість за електроенергію, зменшив  дебіторську та  кредиторську  заборгованість   підприємства до норм  поточних розрахунків.  До   введення посади   юриста проводив    претензійно-позовну роботу та здійснював представництво інтересів підприємства в адміністративних, цивільних та господарських судах. Побудував водонапірну  вежу,  станцію  знезалізнення  води,  гаражі,  склад  та підсобні  приміщення, відновив роботу каналізаційної насосної станції, очисних споруд та завершив будівництво напірного каналізаційного колектора. Пройшов   навчання   та  був   відповідальним   з  цивільної   оборони   потенційно  небезпечного  об’єкту та  навчання по  законодавчих та  нормативних   актах  з  охорони  праці,   правил  пожежної  безпеки, електробезпеки (IV-група допуску до 1000В), виробничої санітарії, газового господарства, котлонагляду та був  відповідальним.

За період роботи заступником міського голови був відповідальним за роботу   комунальних   підприємств міста, за  будівництво об’єктів  інфраструктури  міста, за містобудівні  та земельні  питання, був головою тендерного комітету. У період відсутності міського голови виконував обов’язки міського голови. Пройшов   курси   перепідготовки   енергоменеджерів   та   маю   відповідний   сертифікат. Пройшов   навчання  у  сфері   здійснення   державних  закупівель, маю  відповідне  свідоцтво,   проводив закупівлю енергоносіїв та спецтехніки і по результатах перевірки діяльності порушень не виявлено. Вмію готувати документацію конкурсних торгів. Обізнаний з  усіма  видами  містобудівної  та   землевпорядної документації,  можу здійснювати їх технічний супровід. Обізнаний з вимогами до проектно-кошторисних документацій,  будівельних  експертиз,  технічного  нагляду,  бухгалтерських   документів  та  правильної технічної експлуатації об’єктів, можу здійснювати  контроль  за  виконанням  зазначених  робіт.

Мною, як заступником Любомльського міського голови:

 • реорганізовано  4  комунальних  підприємства  в  одне,  що  дало  економію  адміністративних витрат,  покращило  ефективність виконання поставлених завдань, зменшило витрати бюджету на благоустрій міста при цих же виконаних об’ємах робіт і при моєму управлінні вперше об’єднане комунальне підприємство    спрацювало  з  прибутком; 
 • було  проведено  комплексне  осушення   міста,   проведено реконструкцію центральних вулиць з розширенням та збільшенням кількості парковочних місць, проведено реконструкцію центрального парку, встановлено відеонагляд, встановлено економне вуличне освітлення з автоматикою,  розбудовано  водопровідні та каналізаційні мережі;
 • було затверджено та встановлено нові  межі міста, розпочато роботи по розробці Генерального плану;
 • було закуплено екскаватор та сміттєвоз.        

За  період   несення     служби   в   зоні    проведення   антитерористичної    операції    основні    досягнення:  спричинення втрат ворогу та збереження життів своїх воїнів шляхом правильного облаштування позицій та організації несення служби.

НАГОРОДИ

Подяки  і  грамоти   міської  ради,   районної  ради,  асоціації  міст  України,  керівництва військової частини та Президента України.

Прошу підтримати мене, Півнюка Андрія, як кандидата на голову Любомльської ОТГ у  виборчому бюлетені  за № 4.

Передвиборча програма кандидата на посаду голови Любомльської об’єднаної територіальної громади ПІВНЮКА АНДРІЯ АНДРІЙОВИЧА

Я, Півнюк Андрій Андрійович, враховуючи багаторічний досвід роботи на посаді керівника комунального підприємства та заступника міського голови, набуті за цей період знання, вміння, зв’язки та реально оцінюючи людський, фінансовий таекономічнийпотенціал міста та всіх населених пунктів громади, досконало знаючи проблеми, глибоко усвідомлюючи відповідальність за долю мешканців ОТГ, іду на вибори!

Період життя на передовій переконав мене в тому, що найвищою цінністю на землі є ЛЮДИНА-ПАТРІОТ, Людина з її проблемами, турботами, радощами і бідами.

Тому основна мета – забезпечення в Любомльській громаді умов для самореалізації кожного жителя, як особистості, господаря, громадянина і патріота.

Якщо  посаду голови ОТГ довірите мені,  то  спрямую свою діяльність на:

 • впровадження та поетапному втіленні в життя Стратегії розвитку Любомльської громади.
 • розвиток міста Любомль, як історико-культурного та туристичного центру;
 • забезпеченість стабільної роботи підприємств, установ, організацій міста, установ та закладів усіх сіл громади, устворенні привабливого інвестиційного клімату;
 • створення умов для залучення та підтримки всіх інвесторів, які на взаємовигідних умовах, враховуючи інтереси громади,  будуть створювати нові робочі місця і працюватимуть у громаді;
 • всебічну підтримку малого і середнього бізнесу, реалізуючи програми їх підтримки та стимулювання у Любомльській громаді;
 • реалізацію законодавчо закріпленого права Любомльської територіальної громади економно та ефективно використовувати  у спільних інтересах рухоме і нерухоме майно, землю, природні ресурси, що належать громаді на правах комунальної власності.
 • перспективу розбудови міста і населених пунктів громади.

А щоб це вдалося, нам  необхідно:

 • створити гідні умови для життя, побуту та відпочинку мешканців Любомльської громади, забезпечуючи контроль за прибиранням територій та дотриманням правил благоустрою її мешканцями.
 • встановити прозору чергу на отримання земельної ділянки під забудову, інші потреби, ведення бізнесу, тощо.
 • провести аудит ефективності використання виділених земельних ресурсів громади.
 • завершити реконструкцію скверу біля центральної площі містата продовжити благоустрій усіх населених пунктів (освітлення, дороги, зони відпочинку) з метою  створення належних та комфортних умов проживання населення.
 • сприяти поліпшенню умов перебування дітей у ЗССО, шляхом модернізації цих закладів,  оновлювати матеріальну базу для виховання, навчання та розвитку здібностей кожної дитини.
 • сприяти КНП «Центр ПМД» Любомльської міської ради забезпечувати медичне обслуговування населення і в населених пунктах громади, створюючи комфортні умови персоналу і пацієнтам.
 • сприяти підтримці КНП «ТМО Любомльської районної ради», в тому числі організації надання виїзних послуг вузькопрофільними спеціалістами в населених пунктах громади.
 • забезпечити  соціальний захист малозахищених верств населення, ветеранів війни і праці, одиноких непрацездатних громадян, осіб з інвалідністю, шляхом впровадження программ підтримки.
 • всебічно запобігати неприязні і конфліктам на релігійному ґрунті.
 • всебічно стимулювати і підтримувати заклади культури, бібліотеки, сприяти оновленню бібліотечного фонду та технічних засобів, працювати над створення Wi-Fi- зон з вільним доступом до мережі Інтернет.
 • сприяти роботі позашкільних закладів, здійснювати підтримку духових оркестрів, тощо.
 • провести будівництво спортивної школи у м. Любрмль та розробити проекти на спортивні майданчики із штучним покриттям біля сільських навчальних закладів.
 • розробити програми стимулів спортсменів, школярів, жителів громади та соціального захисту малозахищених верств населення та програм реабілітації,  ін.
 • розробити програми підтримки учасників бойових дій та їх реабілітації.
 • створити громадську приймальню для роботи депутатів ради.
 • придбати транспортний засіб для забезпечення доставки спортсменів на змагання.
 • запровадити програму молодіжного дозвілля і провести   будівництво критого амфітеатру для проведення масових заходів та танцювальної площадки для молоді у м. Любомль.
 • відновити системи зливового водовідведення та водо пониження грунтових вод;
 • розпочати розбудову комунікацій побутово-господарського водовідведення та водопостачання в місті, облаштувати громадську вбиральню.
 • провести реконструкцію та розширення вул. 1-го Травня до вул.Пушкіна та реконструкцію вулиць Незалежності, Української Армії, Прикордонників та ін. з облаштуванням тротуарів, продовжити такі ж роботи в населених пунктах громади.
 • виготовити документацію на облаштування асфальтового покриття з тротуарами  центральних вулиць старостинств громади.
 • здійснювати утримання в належному стані існуючих комунальних доріг громади.
 • впроваджувати заходи по населених пунктах громади щодо організації вивезення твердих побутових відходів, поступовий перехід до роздільного їх збору, вивезення та утилізації.
 • сприяти активізації роботи комунального підприємства «Любомльське ЖКГ».
 • ввести чіткий облік послуг, що надаються КП міста, забезпечити підвищення їх якості та відповідальності керівника коммунального підприємства «Любомльське ЖКГ» за якість наданих послуг.
 • провести реконструкцію парку Саманти Сміт під стоянку автомобілів з торгово-розважальним комплексом.
 • підтримувати мале підприємництво громади і фінансово стимулювати осіб, які зареєструються і працюватимуть в громаді.
 • підтримувати місцевих товаровиробників, сільгоспвиробників та надавачів послуг.
 • провести обговорення кандидатур старост з жителями старостинських округів.
 • провести будівництво нових артезіанських свердловин.
 • провести реконструкцію сміттєзвалища.
 • провести реконструкція очисних споруд.
 • вирішити питання електрифікації нових масивів.
 • провести капремонт площі біля будинку культури.
 • ліквідувати стихійні сміттєзвалища по місту та селах ОТГ.
 • вирішити проблеми бродячих тварин в місті і селах ОТГ.
 • вирішити питання належного фінансування дошкільних навчальних закладів та шкіл.
 • провести оптимізацію штату міської ради.
 • визначити особу, в штаті міської ради, відповідальну за розвиток програм міжнародної співпраці та залученню інвестицій.

Мій обов’язок – максимально допомогти кожному жителю  міста чи села у вирішенні життєвих проблем і зробити життя у Любомльській громаді максимально комфортним.

Спільно ми зможемо все !