Поліцейські Волині готові до забезпечення правопорядку під час місцевих виборів

Про це повідомив начальник поліції Волині Юрій Крошко під час спільного брифінгу з представницею Громадської мережі ОПОРА Катариною Шарпатою та омбудсменкою із захисту виборчих прав у Волинській області Євгенією Коваленко. Захід відбувся вчора в ГУНП у Волинській області за участю ЗМІ, – повідомляють на сайті відомства.

За його словами, ще з середини жовтня волинські правоохоронці переведені на посилений варіант служби, аби оперативно реагувати на всі можливі порушення.
Начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Юрій Крошко зазначив, що поліцейські належним чином готові до забезпечення правопорядку під час місцевих виборів: «Поліція готова до всіх викликів, які можуть бути на цих виборах. Для забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони виборчої документації на ТВК, ДВК а також оперативного реагування на порушення виборчого законодавства під час виборчого процесу задіяно 1900 працівників ГУНП у Волинській області».
Зі слів Юрія Крошка працівники поліції, окрім несення служби на виборчих дільницях, готові також реагувати на всі виклики громадян. Для цього створенні резервні наряди.
Усі працівники належним чином забезпечені засобами індивідуального захисту.
Станом на 23 жовтня під цілодобову охорону взято всі 59 територіальних виборчих комісій в області та більшу частину ДВК. Сьогодні і завтра ще продовжуватиметься видача бюлетенів з ТВК на ДВК, після цього всі дільниці цілодобово охоронятимуть поліцейські до офіційного оголошення результатів.