Богдан Макаров — народний герой України!

Свого часу наша газета писала про бойові дороги військового танкіста уродженця Любомльщини Богдана Макарова, який воював у складі славної 51-14-ої ОМБР з 2014 року в українсько-російській війні на Сході нашої держави і відзначився особливими мужністю, винахідливістю, безстрашністю у боях за міста Лисичанськ та Сєвєродонецьк, де отримав поранення, коли намагався врятувати командира, лікувався у Луцькому госпіталі…

Доля виявилася милосердною до 22-річного бійця. Його лікуванням опікувалися волонтери, а коли Богдан і його кохана Емілія вирішили в той час одружитися, то організували тут же церемонію весілля. Та й за батьків були добродійники-волонтери — журналістка Наталія Шепель з Луцька та підприємець з Володимир-Волинського Костянтин Зінкевич. А хвилюючі урочисті миті одруження відбувалися 1 жовтня 2014-го року у найзаповітнішому місці — старовинному замку Любарта.

Через шість років знаковість Луцького замку у житті Богдана Макарова знову повторилася і знову на початку жовтня: його було запрошено на іншу важливу і для нього дещо несподівану подію — вручення ордена «Народний Герой України» і цей захід відбувався, звісно ж, на повітрі, як це можливо в нинішній час, на території цієї ж історичної пам’ятки.

Детальніше читайте у черговому номері газети «Наше життя», який вийде у світ завтра, 30 жовтня.