Східний гороскоп на 2021 рік

У східному календарі є дванадцять тварин-символів. Рік Білого Металевого Бика обіцяє бути неспокійним, трохи сумбурним і в якихось аспектах навіть провокаційним. Це далеко не найпростіший час, тому поради експертів для людей за датами народження будуть вкрай корисними.

ЩУР

Для енергійних і яскравих людей цього Знака 2021 рік стане часом нових можливостей. Потрібно лише запастися невеликим терпінням, щоб все вийшло. Народжені в рік Щура будуть мати великий запас терпіння і сил, тому навіть складні перешкоди на шляху вони зможуть подолати без особливих проблем. Цим людям вдасться змінити реальність навколо себе. Це буде дуже продуктивний рік для Щурів.

БИК

Це рік Бика, тому всім, хто народився під його заступництвом, не можна буде сидіти на місці. На самому початку року цих людей виручить розвинена емпатія і потужна інтуїція. Ближче до середині квітня астрологи радять бикам активізувати всі свої внутрішні ресурси. В 2021 році людям цього східного Знака не рекомендується пускати на самоплив справи, лінуватися і домагатися поставлених завдань хитрістю або обманом.

ТИГР

Народженим в рік Тигра удача буде посміхатися весь цей час. Єдина проблема, яка може раз у раз збивати з пантелику – неможливість домовитися з людьми. У роботі і бізнесі Тиграм не завадить дещиця дипломатичності. Не варто провокувати близьких людей на негатив, докоряти їм і критикувати без мети. Навпаки, потрібно приймати їх сторону і демонструвати свою любов. Якщо вдома буде порядок і спокій, то удача буде поруч.

КРОЛИК

Кролик і Бик поєднуються не в усьому, тому цим людям варто бути обережнішими у всіх сферах життя. Особливо це стосується ділових і любовних знайомств. У роботі і бізнесі краще дивитися не на слова, а на вчинки людей. Тільки вони скажуть правду. У відносинах краще спочатку перевіряти любовну сумісність. Якщо без оглядки пуститися в любовну пригоду, можна наламати дров. Також в 2021 році Кролям краще не витрачати багато грошей необдумано.

ДРАКОН

У Драконів перша половина року обіцяє бути вкрай непростою. Також людям цього Знака знадобиться більше часу проводити в справах. Їх може наздогнати прагнення до ліні і прокрастинації. Потрібно пам’ятати, що ті, хто більше працюють, більше отримують. І справа стосується не тільки ділової сфери. У любові теж доведеться потрудитися, але вже влітку і восени.

ЗМІЯ

Для людей цього року народження 2021 рік Бика стане часом, коли всі основні проблеми, які стосуються всіх навколо, будуть обходити їх стороною. Можна буде спостерігати, як люди зустрічаються з проблемами і негативом, а у Змій в справах панує штиль. Зміям важливо захистити себе від чужої негативної енергії, від песимістичних і похмурих людей. Варто викорінити це і в собі самих, щоб стати більш привабливими, продуктивними.

КІНЬ

Народженим в рік Коня рік Бика може принести сімейні негаразди. Також не виключено, що з’явиться багато побічних справ і турбот, які забирають час і енергію. Набути сили також допоможуть прості прогулянки, заняття спортом, зміна обстановки. Здоров’я – це те, за чим людям цього Знака потрібно буде стежити дуже уважно. Навесні, восени і взимку експерти радять їм більше подорожувати і не сидіти на місці.

КОЗА

2021 рік для цих людей стане часом зміни внутрішнього світу. Цілком можливо, що народжені в рік Кози зможуть побороти невпевненість і страхи, знайти нову роботу, нові захоплення, монетизувати свої таланти. Що стосується сфери любові, то в цьому напрямку варто боротися з негативними установками, які руйнують стосунки. Одиноким Козам краще не боятися проявляти ініціативу, інакше можна весь рік провести на самоті.

МАВПА

Мавпам в 2021 знадобиться більше обережності. Удача буде то приходити, то йти, тому сподіватися на волю випадку просто не можна. Мавпам знадобиться трохи хитрості і нахабства, щоб домогтися найкращих результатів у всіх сферах життя. Найсприятливіший час в рік Бика для цих людей – літо і весна.

ПІВЕНЬ

Цим яскравим людям буде часто посміхатися удача. Весь 2021 рік для них буде таким, що запам’ятовується, дуже динамічним і в якійсь мірі загадковим. Доля раз у раз буде підносити їм сюрпризи у вигляді нових знайомств. Всесвіт обов’язково дасть позитивний знак про наближення щастя. Півням категорично не рекомендується спілкуватися з токсичними людьми.

СОБАКА

До Собак стануть з перших днів 2021 року тягнутися люди, особливо якщо їм потрібна буде емоційна підтримка. Краще не відмовляти їм у цьому. Експерти відзначають, що серед усього розмаїття людей одиноким Собакам вдасться знайти другу половинку. У фінансовій і робочій сферах Собакам теж пощастить. Це ідеальний час для покупок, вкладення коштів у власний розвиток.

СВИНЯ

Людям цього року народження експерти рекомендують сфокусуватися на фінансовій сфері. Настав час знайти роботу мрії, корисне хобі. Всім, хто працює у творчій сфері, в 2021 році необхідно буде просувати свої нові ідеї і не боятися експериментувати. Тим, хто працює з людьми і постійно спілкується з клієнтами, доведеться боротися з сором’язливістю. Справити враження на оточуючих допоможе гумор.