На «Ягодині» виявили невідповідність задекларованого товару на понад 880 тисяч гривень

Прямуючи в Україну, в зону митного контролю митного поста «Ягодин»  Волинської митниці по смузі руху «червоний коридор» заїхав вантажний автомобіль під керуванням громадянина України. До митного контролю митному органу подано товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщуються товар «Збірний вантаж»  загальною вартістю 40,8 тис. доларів США. Про це йдеться на сторінці Волинської митниці у фейсбуці.

В результаті проведення повного митного огляду встановлено, що крім заявлених у товаросупровідних документах товарів у транспортному засобі переміщується 2280 велосипедних шоломів торгової марки «LYNX».

Таким чином, оператор  складу компанії відправника, вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товарів загальною вартістю 881 100 грн., шляхом подання митному органу, як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо їх ваги, кількості вантажних місць та їх вартості.

Працівники Волинської митниці Держмитслужби, за ознаками ст. 483 Митного кодексу України, склали протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вартістю понад 880 тисяч гривень вилучено до рішення суду.