Палії не вгамовуються

Минулих вихідних рятувальникам Любомльщини доводилося чотири рази виїжджати на гасіння пожеж посуші. Щоправда цьому «вогняному серіалу» передувала ще й пожежа у селі Пустинка. Тут через необережне поводження власниці з вогнем горіла господарча споруда.

Боротися із «червоним півнем» виїжджали рятувальники любомльської ДПРЧ-10 та МПО Штунь. Вогнем знищено 40 квадратних метрів  покрівлі, перекриття, пошкоджено 20 «квадратів».

А далі одна за одною почали виникати пожежі в екосистемах. Зокрема, 10 квітня близько 17.00 год. виникла пожежа посуші та чагарників на площі 0,15 га в м. Любомль по вул. Дружби. На місце події виїжджав караул ДПРЧ-10 м Любомль.

Наступного дня рятувальникам ДПРП-24 с. Старовойтове довелося приборкувати полум’я на площі 0,09 га в с. Римачі.

Того ж дня ввечері горіла посуш та чагарників на площі 0,4 га поблизу м. Любомль. На місце події працювали рятувальники ДПРЧ-10 м Любомль.

Така ж площа горіла у ніч на понеділок с. Зачернеччя. Приборкувати полум’я виїжджали рятувальники ДПРЧ-10 м Любомль та МПО Смідин.

У всіх випадках ймовірною причиною пожежі є необережне поводження з вогнем не встановленої особи. По всіх випадках ведеться робота по встановленню винних осіб та притягненню їх до відповідальності.