У «Прибузькому» до пожежонебезпечного періоду готові

Із настанням весни у лісівників розпочинається активна робота по підготовці до пожежонебезпечного періоду 2021 року, адже зростає великий ризик виникнення лісових пожеж. У зв’язку з цим державне підприємство «Прибузьке лісове господарство»,  окрім оновлення та комплектації пожежного інвентаря, створює нові мінералізовані смуги — 200км, та проводить належний догляд за існуючими — 400 км. Про це йдеться на сторінці підприємства у фейсбуці.

Лісівники такі роботи у першу чергу виконують в пожежонебезпечних лісових масивах, які прилягають до населених пунктів, доріг, ліній електропередач.

Також в ДП «Прибузький лісгосп»  протягом пожежонебезпечного періоду встановлено цілодобове чергування лісової охорони,  встановлені знаки попереджувального характеру на лісових дорогах та засоби наглядної агітації на протипожежну тематику. Лісівниками проводиться роз’яснювальні роботи з населенням по пожежній безпеці.

«Державне підприємство «Прибузьке лісове господарство»  закликає жителів  дотримуватись   правил поведінки у лісі під час пожежонебезпечного періоду, не розводити багаття в не призначених для цього місцях та не спалювати суху рослинність. У випадку   виявлення   пожежі  вчасно повідомляти лісову  охорону, пожежні частини, а у разі можливості приймати активну участь у її приборканні», — йдеться у дописі.