У Любомльській міськраді є вакансія головного спеціаліста

Про це йдеться в оголошенні про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна, опублікованому на сайті  самоврядного органу.

Умови конкурсу – громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, знання роботи на комп’ютері та використання відповідних програм.

Заяви для участі у конкурсі приймаються  протягом 30  календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс. До заяви про участь у конкурсі додаються:  особова картка П-2ДС з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см., копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України « Про запобігання корупції» , копія  паспорта громадянина України, копія військового квитка( для військовослужбовців, або військовозобов’язаних), згода на обробку персональних даних.

Кандидати на заміщення вакантних посад будуть складати іспити на знання Конституції  України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про  запобігання  корупції», інших законів України та нормативно-правових актів з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків на посаді.

Документи приймаються за адресою м. Любомль  вул. Української Армії, 2 (відділ кадрово-правового та організаційного забезпечення діяльності ради). Довідки за телефоном 23185.