Турнір до Дня перемоги

Турнір з міні-футболу серед команд закладів освіти Головненської громади приурочений Дню пам’яті та примирення жертв Другої Світової війни та Дню перемоги відбувся у селищі Головне. Про це йдеться на сторінці самоврядного органу у Фейсбуці

Сім команд-учасниць були поділені на дві групи: в одній змагалися навчальних закладів І-ІІІ ступенів, в іншій — І-ІІ ступенів. Отож, у першій групі перемогу здобув Головненський ліцей, друге місце — Нудиженський ліцей, ІІІ місце — Згоранський ЗЗСО.

У другій групі місця розподіли лилися наступним чином: І місце — Сильнівська гімназія; ІІ  — Яснівська; ІІІ — Заболоттівська; ІV місце —  Крушинецька.

По закінченні всіх матчів відбулася урочиста церемонія вручення призів переможцям, не забули і про кращих гравців. Так звання «Кращий воротар»  здобув Олександр Ліщук (Нудиженський ліцей), кращим захисником став  Денис Романюк (Згоранський ЗЗСО), нападником —  Олександр Боярчук (Головненський ліцей). Роман Вашерук (Заболоттівська гімназія) отримав м’яч за попадання у перекладину з дев’яти метрів.

В урочистій церемонії нагородження взяв участь селищний голова Микола Демедюк, який привітав хлопців з хорошою грою і відзначив, що проведення таких змагань сприяє як популяризації футболу серед дітей, так і виявленню нових талантів.