В музеї нині свято

Традиційно 18 травня в день професійного свята Любомльський краєзнавчий музей збирає друзів – справжніх поціновувачів і «хранителів» історії рідного краю. До речі, як зазначають там, таких з року в рік збільщується.

Щоправда, на нинішніх урочистостях цього на перший погляд і не побачиш, але слід памятати, що свої корективи внесла пандемія.

Однак, коли виконуючий обов’язки директора музею Олександр Остапюк після вступного слова почав зачитувати всіх кому підготував грамоти і подяки – список вийшов чималенький.

Ще більше радувало око присутність на святі учнівської молоді, яка не тільки цікавиться історією нашого краю, а намагається не стояти осторонь і примножувати її. Це впершу чергу можна сказати про ученицю 7 класу Любомльського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 Таню Шульган, котра на обласному конкурсі юних краєзнавців та екскурсоводів посіла І місце. Відзнаки, грамоту, подарунки та кубок їй вручив міський голова. Також грамотами різного гатунки відзначили працю та старання її наставника – вчителя історії та керівника шкільного музею, який має статус зразкового Ігоря Красицького.

Окрім Любомльсьського міського голови не оминув подію в музеї його колишній директор, нинішній очільник Рівненської громади Юрій Фініковський. Він, зокрема, повідомив, що в планах на території громади створити історично-краєзнавчий комплекс – місце яке б не тільки стало окрасою громади, а й принадою для туристів.