Знищили 17 кілометрів браконьєрських сіток

Волинський рибоохоронний патруль знищив 480 заборонених знарядь та засобів лову, серед яких переважну більшість складали сітки.

Про це повідомили у рибпатрулі.

Окрім сіток, утилізували також інші популярні знаряддя браконьєрів: «екрани», «ятері», «косинки», «кловні», «ості» та «підсаки». Загальна довжина сіток склала 16 800 метрів.

Усі вилучені сітки порубали та порізали. У подальшому знищені знаряддя лову вивезуть на полігон твердих побутових відходів для утилізації.

«Вилучені у порушників заборонені знаряддя лову передаються на склад конфіскованого майна і до рішення суду зберігаються як доказова база. При винесенні постанови суд вирішує, що з ними робити – повернути порушнику або знищити. Наразі значна кількість адміністративних справ все ще перебуває на розгляді в судах і ми чекаємо на їх рішення», – повідомив начальник Управління Держрибагентства у Волинській області Тарас Куньчик.

Повідомляємо, за використання заборонених знарядь лову (сітки без дозволу на промисел, електрострум, вогнепальна зброя тощо) передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Дана стаття передбачає накладення штрафу у розмірі від 340 гривень до 680 гривень з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних живих ресурсів.