Правоохоронці викрили нарколабораторію, яка приносила 3 млн грн прибутку щомісячно

Потужності лабораторії дозволяли виготовляти до чотирьох кілограм «амфетаміну» щомісяця. Аби не потрапити в поле зору поліцейських, зловмисники постійно змінювали її місце розташування. Учора, 23 травня, було затримано 4-х учасників угруповання. 

Викрили та задокументували діяльність групи, а також встановили місцезнаходження нарколабораторії та канали збуту психотропної речовини «амфетамін» оперативники Управління стратегічних розслідувань в Волинській області та слідчі обласної поліції.

За даними слідства, організував та контролював наркобізнес «кримінальний авторитет», якого було внесено до санкційного списку. Допомагали йому четверо місцевих мешканців. З метою конспірації діяльності наркоугруповання місце розташування лабораторії постійно змінювалося. Крім того, змінювали й автомобілі, котрі використовували у “роботі”.

Потужності лабораторії дозволяли зловмисникам щомісяця виготовляти до 4-х кг психотропу та приносити понад три мільйони гривень «прибутку». Збували «амфетамін» мешканцям Волинської області за допомогою «закладок» та «з рук у руки».

Учора, 23 травня, поліцейські затримали 4-х учасників угруповання, з яких трьох  – безпосередньо під час збуту «амфетаміну». Під час проведення санкціонованих обшуків вилучили 500 г психотропу, 1,5 кг прекурсорів, вартість яких за цінами «чорного ринку» сягає мільйона гривень, а також 4700 дол. США, зброю та спецобладнання. Крім того, за місцем проживання одного із затриманих виявили плантацію конопель.

Усім затриманим вже повідомлено про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України:

– незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (ст. 307);

– незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів (ст. 311);

– організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (ст. 317).

Вирішується питання про обрання запобіжних заходів.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Волинська обласна прокуратура.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України