Спійманого в Любомлі марокканця судили за спробу переправлення через кордон ліванців

Шацький районний суд затвердив укладену між прокурором Любомльського відділу Ковельської окружної прокуратури та 21-річним громадянином Королівства Марокко угоду про визнання винуватості у вчиненні іноземцем організації незаконного переправлення з України у Республіку Польща трьох громадян Республіки Ліван, – інформує прокуратоура Волинської області.

У ніч на 31 березня 2021 року автомобіль із нелегалами, яких спритний марокканець – студент Київського вузу – привіз у Любомль, аби організувати їм незаконний перехід кордону з Євросоюзом, затримали поліцейські.

Слідство з’ясувало, що молодик не безкоштовно погодився допомогти ліванцям потрапити у Польщу на прохання іншої, поки не встановленої особи. Нелегалам перехід коштував 1200 доларів США.

Згодом студент-іноземець щиро розкаявся у скоєному й визнав винуватість у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 332 Кримінального кодексу України (організація незаконного переправлення кількох осіб через державний кордон України, за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів).

Суд призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі та встановленням однорічного іспитового строку.