Пришкільних таборів не буде: рішення виконкому Любомльської міськради

Сьогоднішнє засідання виконавчого комітету Любомльської міської ради  розпочалося із питання, яке стосувалося оздоровлення учнівської молоді в літній період. Найбільше турбувала доля так званих пришкільних таборів.

Інформацію в якій містилися рекомендації обласного управління освіти, профільного міністерства озвучив начальник відділу освіти, молоді та спорту міськвиконкому Василь Кибиш. Зокрема, пропонувалося утриматися від організації діяльності таборів при навчальних закладів у зв’язку із карантинними обмеженнями. Натомість передбачені кошти використати за призначенням – скерувати на харчування дітей вже у новому навчальному році. З цим всі присутні погодилися одноголосно.

Також було затверджено склад та положення двох новоутворених комісій та архітектурно-містобудівної ради. Низка питань стосувалася управління комунальним майном та орендою, надання дозволів на розміщення торговельних закладів, проведення благоустрою території та ін.

Виконавчий комітет своїм рішенням уповноважив інспектора з благоустрою «Любомльського ЖКГ» Анатолія Глушука на складання протоколів про адміністративні правопорушення на території міської територіальної громади.

Насамкінець присутні погодили рішення про виділення матеріальної допомоги окремим жителям громади, присвоєння звання «Мати-героїня» та задоволення майнових клопотань, які стосувалися прав малолітніх дітей.