В Головненській громаді провели легкоатлетичні змагання

27 травня 2021 року відбувся турнір з першості легкої атлетики – королеви спорту
серед шкіл Головненської ОТГ .
Учасників змагалися у  двох вікових категоріях (молодші та старші ).
В молодшій категорії першість здобула команда Заболоттівської гімназії, яку нагороджено призами від Головненської Громади .
У старшій категорії ,з невеликим відривом у 1 очко від команди Головне, здобули першість Згоранської ЗЗСО, які теж були нагороджені призом для команди .
Окремо всі команди були нагороджені грамотами , та учасники , які здобули перші місця у таких видах легкої атлетики як: біг на 100м, 60м, стрибки в довжину з розбігу , метання малого м’яча на дальність та естафетний біг 4×60, нагороджені медалями.
Організатори подякували командам Головненського, Нудиженського ліцеїв, Згоранського ЗЗСО  гімназій сіл Гупали, Ясне, Крушинець, Заболоття,Сильне за участь та підготовку спортсменів.