Спілка діє і не забуває про колег

Як уже неодноразово писалось у нашій газеті, чи не єдина організація, що не забуває своїх колишніх колег, які уже вийшли на заслужений відпочинок, переймається їхнім теперішнім життям, допомагає вирішити питання, що так чи інакше постійно виникають у наш непростий та доволі забюрократизований час, — це Любомльська територіальна спілка асоціації ветеранів та пенсіонерів МВС України.

Щоби краще знати та розуміти проблеми, з якими стикаються правоохоронці при виході на пенсію, розібратися у кожному конкретному випадку та при можливості допомогти, тут запроваджено виїзні засідання в місця безпосереднього проживання міліціонерів у відставці.

Минулої суботи група ветеранів-правоохоронців провела таке виїзне засідання в селах Рівненської ТГ. В роботі, окрім самих ветеранів, взяв участь голова ОТГ Юрій Фініковський, поліцейський офіцер цієї громади Василь Стернійчук, місцевий активний громадський діяч Василь Кондратюк. Окрім відвідування своїх колишніх співробітників, також провідали вдову колишнього дільничного інспектора Миколи Конзеровського Світлану Миколаївну. При зустрічі згадали добрим словом свого колегу, нелегкі сумісні трудові будні та цікаві моменти служби, побували на могилі колишнього міліціонера. Такі заходи мають на меті не тільки якусь практичну чи матеріальну допомогу, а й моральну підтримку пенсіонерів МВС та їхніх вдів. Так, дружини уже нині покійних міліціонерів були щиро вдячні спілці ветеранів МВС за великодні вітання, за те, що і донині не забувають, відвідують, адже звичайна увага, турбота, просте людське ставлення часто може значити більше якихось матеріальних стимулів. В різні роки в райвідділі працювало понад 50 міліцейських династій, в яких отриманий при роботі досвід передавався від діда до батька, від батька до сина. Тож і сьогодні ветеранська організація намагається донести цей неоцінений досвід до наступних поколінь, щоби їхні знання, навики і традиції, отримані від попередніх поколінь та здобуті безпосередньо у своїй роботі, не пропали даремно та допомогли у роботі теперішнім правоохоронцям.