У Вишневі завтра презентація філії IMTD International

З метою залучення нових джерел наповнення місцевого бюджету через: створення нових робочих місць, підтримку місцевого підприємництва, розвиток інфраструктурного комунального бізнесу та кооперації Вишнівська ТГ бере участь у Програмі «Оздоровлення економіки України», що розроблена командою проектного стратега-аналітика Давида Картозії США (Рішення сесії №4/12 від 2 березня 2021 року), – говориться на Фейсбук сторінці IMTD International.

Програма «Оздоровлення економіки України» є унікальним багатовекторним інструментом, який дозволяє: реалізувати «Бізнес-ідеї» і «Бізнес-стартапи», підтримати «Працюючий бізнес, фермерство і виробництво», розширити «Товарні і ресурсні ринки», розвинути «Інфраструктурний бізнес територіальних громад», наповнити благодійні та соціальні фонди.

Для ефективної і зручної співпраці з Програмою «Оздоровлення економіки України» було прийнято рішення відкрити філію СТ «Ай.Ем.Ті.Ді.-Інтернешнл» (офіційний представник Інституту багатовекторної дипломатії «IMTD» Institute for Multi-Track Diplomacy (USA)) при Вишнівській ТГ, презентація якої відбудеться 31.05.2021 року о 12:00 у Вишнівській ТГ. с. Вишнів, вул. Незалежності, буд. 80 а