Де можна буде відстоятися

Відповідно до вимог з 1 червня поточного року при температурі повітря понад 28° С, обмежується рух вантажних автомобілів і транспортних засобів, загальна маса яких перевищує 24 т та навантаженням на вісь більше ніж 7 т автомобільними дорогами загального користування державного значення Волинської області. Про таку заборону на дорогах розміщені відповідні дорожні знаки. Контроль за рухом автомобільного транспорту здійснюють патрульні поліцейські.

При перевищенні зазначеної денної температури водіям великовантажних транспортних засобів пропонується здійснювати відстій до падіння температурних показників. Цими днями управління патрульної поліції оприлюднило список пунктів відстою вантажівок інформує управління патрульної поліції у Волинській області.

На автодорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на Люблін), що проходить нашими теренами, передбачені місця стоянки у період обмеження руху на майданчиках: МАПП «Автопорт – Ягодин» (км 505), СТО «Волиньпаркінг» (км 488), ТзОВ «Ідея» (км 444) та ДП «Волинський облавтодор» (км 383).