Парковка є. Буде ще зупинка й дорожні знаки

Команда Забузького ліцею, яка бере участь у Всеукраїнському змаганні шкіл з безпеки дорожнього руху, продовжує виконувати завдання ІІІ етапу, який полягає у реалізації інфраструктурних проектів.

Зокрема, завдяки ініціативі школярів біля навчального закладу з’явилася велопарковка, яку виготовили працівники ліцею Василь Шваліковський, Анатолій Даниш, Валентин Хомік та Віталій Гурко.

Втім, на досягнутому команда не зупиняється і хоче облаштувати автобусну зупинку у місці, де дітей забирає шкільний автобус, а під час дощу чи снігу дітям немає де сховатися. На заклик школярів відгукнулося ДП «Прибузьке лісове господарство», керівництво якого пообіцяло допомогти у вирішенні проблеми.

Окрім того у селі Забужжя планується встановлення дорожніх знаків та  нанесення розмітки на ділянках дороги, які становлять небезпеку для учасників дорожнього руху. Про це у листі-відповіді на звернення колективу ліцею та Рівненської сільської ради повідомила обласна Служба автодоріг.

Ще один проект, який школярі успішно реалізували в рамках третього етапу — задля метою підвищення рівня дорожньої безпеки виготовили світловідбиваючі елементи для усіх учнів та працівників ліцею.