В “Ягодині” вилучили китайських товарів на 2,5 млн грн і викрадену вантажівку

Незаконне переміщення товарів через українсько-польський кордон не допустили прикордонники Луцького загону, – повідомляють у ДПСУ.

В ході оформлення двох вантажних транспортних засобів «Volvo», які слідували на виїзд з України через пункт пропуску «Ягодин», у прикордонного наряду виникли сумніви щодо відповідності переміщуваного товару. У вантажівках водії, жителі Харкова, перевозили з Китаю до Польщі збірний вантаж.

Під час ретельної перевірки та підрахунку товару прикордонники спільно з митниками встановили, що кількість фактично переміщуваних предметів відрізняється від задекларованих.

Так, у вантажівках правоохоронці виявили біжутерію, сумки, дитячі іграшки, телеапаратуру, спортінвентар та інші товари, які значно перевищували кількість, вказану у товаросупровідних документах.

Товар встановленим порядком вилучили співробітники Держмитслужби. Попередня сума оцінки становить близько 2,5 млн грн.

А вчора в пункті пропуску «Ягодин» було затримано викрадену у Франції вантажівку.

Автомобілем марки “Рено”, який перебуває у міжнародному розшуку виїжджав громадянин України.

Під час проходження паспортного контролю відбулося спрацювання бази даних «Інтерпол», а саме – VIN код тягача значився як викрадений. З’ясувалося також, що на контроль транспортний засіб поставили правоохоронні органи Франції.

Водія затримано, проінформовано Укрбюро Інтерполу в місті Києві.