Результати успішної приватизації на Волині: до держбюджету надійдуть ще майже 2 мільйони гривень

За результатами успішної приватизації  об’єктів  державної власності, що знаходяться на території області, протягом двох останніх місяців надходження до Державного бюджету України становитимуть близько 2 мільйонів гривень, повідомляє уравління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

В області продовжується робота щодо раціонального та ефективного використання державного майна на території області, зокрема, приватизації збиткових та неефективних підприємств. Адже продаж державного і комунального майна, яке буде приватизуватись на прозорих аукціонах, сприятиме збільшенню вартості об’єктів,  створенню нових робочих місць, модернізації активів і залученню інвестицій в економіку країни та Волині зокрема.

Відтак, управлінням забезпечення реалізації  повноважень у Волинській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях лише у  травні  2021 року було укладено 5 договорів купівлі-продажу об’єктів  малої приватизації на  загальну суму 997 986,76 грн. У червні місяці 2021 року було укладено 3 договори  купівлі-продажу об’єктів  малої приватизації   на  загальну суму 826 210,87 грн.

Отже,  від  успішної приватизації  об’єктів  державної власності протягом двох останніх місяців  надходження до Державного бюджету України становитимуть близько двох мільйонів гривень.

На сьогоднішній день у системі ProZorro оголошено два аукціони щодо приватизації волинських об’єктів. Крім того, заплановано ще 5 аукціонів  з продажу об’єктів малої приватизації,  які відбудуться  у липні 2021 року.

Зокрема, 2 липня 2021 року відбудуться аукціони з продажу групи інвентарних об’єктів загальною площею майже 120 кв.м, які знаходяться у м.Горохів, та приміщення інспекції «А-1» загальною площею 105 кв.м, що у м. Камінь-Каширський. Балансоутримувачем обох об’єктів є Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області.

Проведення ще одного аукціону заплановане на 7 липня 2021 року. Зокрема, до продажу пропонуються такі об’єкти малої приватизації: будинок інспекції «А-1» Любомльської районної державної лікарні ветеринарної медицини загальною площею 104,3 кв.м, дільниця ветеринарної медицини Іваничівської  районної державної лікарні ветеринарної медицини (приміщення головного корпусу загальною площею 84,7 кв.м, а також гараж відділу агропромислового розвитку  Іваничівської районної державної адміністрації.

Слід зазначити, що усі аукціони будуть проведені в електронній торговій системі «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ».

Детальна інформація щодо вищезгаданих об’єктів малої приватизації, умов та дат проведення аукціонів розміщена на сайті https://privatization.gov.ua/.

За інформацією регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях.