Через Ягодин везли незадекларованого товару майже на два мільйони гривень

Чергову спробу вивезення вантажу з невідповідністю задекларованого товару виявили на митному посту «Ягодин».
В зону митного контролю митного поста «Ягодин» Волинської митниці, прямуючи в Республіку Польща заїхав вантажний автомобіль під керуванням громадянина України. Відповідно поданих до митного контролю документів переміщувався товар «Збірний вантаж» загальною вартістю 194,8 тисячі доларів США. Про це інформує Волинська митниця.
Вантаж прямував в адресу підприємства Республіки Польща. Крім заявлених у товаросупровідних документах товарів, в результаті проведення повного митного огляду виявлено 11,8 тисячі одиниць незадекларованого товару.
Таким чином, керівник складу компанії відправника, через водія транспортного засобу вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товарів загальною вартістю 1,92 мільйона гривень, шляхом подання митному органу, як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо їх ваги, кількості вантажних місць та їх вартості.
Працівники Волинської митниці, за ознаками ст. 483 Митного кодексу України, складено протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вартістю 1,92 мільйона гривень вилучено до рішення суду.