У Головні тричі ловили одного й того ж мотоцикліста напідпитку

Суддя Любомльського районного суду розглянув направлені Ковельським районним управлінням поліції відділенням поліції № 2 три протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.130 КУпАП.

Про це йдеться в постанові суду від 17 вересня.

Мотоцикліст будучи протягом року підданим адміністративному стягненню за відмову від проходження огляду на стан алкогольного сп`яніння, 20 травня о 3:40 по вулиці Литвинюка в селищі Головне керував мопедом «Дельта» в стані алкогольного сп`яніння, чим вчинив правопорушення, передбачене ч.2 ст.130 КУпАП.

Він же повторно 29 травня о 17:00 керуючи мотоциклом «Ямаха» по вулиці Миру в селищі Головне відмовився від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп`яніння.

Крім цього, в цей же день о 17:38 керуючи мотоциклом знову відмовився від проходження огляду на стан алкогольного сп`яніння.

На розгляд справи порушник не з`явився, хоча про дату та місце розгляду суд повідомляв, в тому числі, шляхом публікації на офіційному сайті суду судового оголошення.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні правопорушень, передбачених ч.2 ст.130 КУпАП, і на підставі ч.2 ст.36 КУпАП наклав на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 34 тисячі гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на три роки.