У «Ягодині» затримали громадянку Гани, яка вдавала італійку

Африканку з підробленим італійським паспортом виявили прикордонники Волинського загону на українсько-польському кордоні, повідомляють у Західному регіональному управлінні ДПСУ.

Нелегалка їхала у Варшаву рейсовим автобусом. Під час перевірки документів у пункті пропуску «Ягодин» 28-річна пасажирка надала українським прикордонникам італійський паспорт. Та пильний інспектор виявив, що документ фальшивий.

Охоронці кордону з’ясували, що африканка кілька тижнів тому прилетіла в Україну за своїм дійсним паспортом. В нашій країні жінка мала вивчати економіку в одному з вишів Харкова. Здобуття вищої освіти, як вияснилося, не було справжньою ціллю мандрівки іноземки, затриманої на українсько-польському кордоні.

Співробітники Держприкордонслужби підроблений документ вилучили. На студентку-нелегалку прикордонники склали документи адміністративного провадження за спробу порушення державного кордону. Крім того, до Любомльського відділу поліції ГУНП у Волинській області направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.358 Кримінального Кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».